Czwartek 13 Czerwiec 2024   Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja


MGOPS

Środowiskowe Ognisko TPD
Terminy przyjmowania i realizacji wniosków na świadczenia wychowawcze na okres 2017-2018

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kleczewie informuje, że od 1 sierpnia 2017 r. będzie można składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na nowy okres zasiłkowy przypadający od 1 październik 2017 r. do 30 września 2018 r.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na kolejny okres złoży wniosek wraz z dokumentami do dni 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata tego świadczenia przysługująca za miesiąc październik danego roku następuje do dni 31 października tego roku ( art. 21 ust. 4 ). W przypadku gdy osoba ubiegająca się oświadczenie wychowawcze na kolejny okres złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 września do 31 października danego roku, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata świadczenia przysługującego za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada tego roku.
UWAGA!!!
NA OKRES ZASIŁKOWY 2017/2018 OBOWIĄZYWAĆ BĘDĄ NOWE DRUKI WNIOSKÓW !!!

Szczegółowe informacje oraz wnioski można uzyskać  od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00 w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kleczewie ul. Strażacka 1, pokój 207  lub pod numerem telefonu  63 270 11 39 oraz uzyskać informacje na stronach MRPiPS

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Rodzina 500+
 
Urząd Pracy w Koninie
 
Urząd Gminy i Miasta Kleczew
 
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
 
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
 
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 
Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
 
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
 

  
Aktualności|Kontakt
  on line: 1 odwiedzin:
© Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. All Rights Reserved.